TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
250 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Üniversiteler Mahallesi 1597 Cadde No:3 Bilkent Center AVM 42/87 Çankaya/Ankara
  • TELEFON: +90 (312) 248 80 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tepe Savunma ve Güvenlik, deneyimli güvenlik kadrosu ile yurt genelinde, bankalar, iş ve alışveriş merkezleri, üniversiteler, fabrikalar, vb. kurumlara özel güvenlik hizmeti sağlamaktadır. Genel Müdürlüğü Ankara’da bulunan şirketimizin İstanbul, İzmir, Antalya ve Adana illerinde bölge müdürlükleri; Bursa, Eskişehir, Trabzon, Diyarbakır ve Gaziantep illerinde ise bölge temsilcilikleri bulunmaktadır. Ankara ve İstanbul’da faaliyet gösteren Özel Güvenlik Eğitim Kurumları’nda bugüne kadar çok sayıda katılımcı mesleki eğitim görmüştür.

Kuruluşumuzdan bu yana hızlı ancak kontrollü büyümenin sonucunda artan sorumluluklarımız bizi müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarına tam ve etkin çözümler sunulmasını sağlamak için ürün ve hizmet çizgimizi sürekli olarak geliştirmeye zorlamıştır. Kurumsallaşmış faaliyetlerini sistem ve prosedürlere bağlamış olan şirketimiz, ülkemizde özel güvenlik standartlarının belirlenmesine katkı sağlayabilen bir konumdadır.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayi AŞ. sektördeki ayrıcalıklı konumunu; sorumlu güvenlik anlayışından, yukarıda belirtilen belgelerin gereği standart kalite yaklaşımından ve kurumsal kimlik zorunlulukları ile yasal gerekliliklere saygı prensibinden ödün vermemesine borçludur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.