TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
274 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Firüzköy Mahallesi, Altıntaş Sokak, No: 8 / 1 Avcılar, İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Pegas Güvenlik; eğitimli, deneyimli ve resmi sertifikalara sahip güvenlik personeli, konusunda uzman ve profesyonel yönetim kadrosu ile elektronik güvenlik, fiziki güvenlik ve özel güvenlik danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.
Villa, apartman dairesi, site gibi tüm konutlara ve küçük ve orta ölçekli firmalardan otel, residence, alışveriş merkezi gibi büyük firmalara ve kurumlara %100 hizmet kalitesi anlayışıyla maksimum güvenlik hizmetini en etkili ve ekonomik sağlayacak güvenlik çözüm önerilerini sunmaktadır.
Güvenlik sistemine ihtiyaç duyan her türlü yapıyı, sektörde deneyimli yönetim kadrosu ve personel kadrosu tarafından detaylı bir şekilde inceleyerek proje özelinde kişiye veya kuruma özel, en doğru güvenlik çözümlerini belirleyen Pegas Güvenlik; hizmet kalitesinde sürekliliği sağlamayı hedeflemektedir. Bu bağlamda, yenilikçi, sonuç odaklı ve güler yüzlü personeli ile hizmet veren Pegas Güvenlik; personellerinin düzenli eğitimine ve denetimine çok büyük önem vererek güvenlik hizmetinde mükemmelliği amaçlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.