TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
288 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İztemsan Temizlik Güvenlik ve Servis Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti., Sefa Sirmen Bulvarı Galericiler Sitesi No 56 İzmit/KOCAELİ
  • TELEFON: (+90262) 2390442
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz 2000 yılında İZTEMSAN Temizlik Güvenlik ve Servis Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti. adıyla faaliyete başlamıştır.

İlk yıllarında KOCAELİ ili sınırları içerisinde başarılı çalışmalara imza atan İZTEMSAN zaman içinde faaliyet alanını tüm Türkiye olarak belirlemiş ve bu konuda çalışmalarına hız vermiştir. Kısa zaman içerisinde başlıca Kocaeli, Kars, Tokat, Yozgat, İstanbul ve Sakarya olmak üzere çeşitli illerde faal hale gelmiştir.

Genel Müdürlüğü KOCAELİ’de olan İZTEMSAN, 5188 sayılı ve 26.06.2004 tarihli Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun gereğince; ARALIK 2004 itibari ile özel güvenlik hizmetlerini, PAROLA ÖZEL GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM A.Ş. çatısı altında sürdürme kararı almıştır.

5188 sayılı kanun gereğince; PAROLA ÖZEL GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM A.Ş., 11.04.2005 tarih ve Belge No.: 215 ile İçişleri Bakanlığından faaliyet iznini almıştır.

Bilahare şirket adresinin ve yöneticisinin değişmesi nedeniyle 5188 sayılı kanun gereğince, İçişleri Bakanlığından alınmış olan Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi 17.08.2010 tarihinde yeniden düzenlenmiştir.

Hizmetlerini sunarken üstlendiği misyonu; sizleri yoğun iş trafiğinizden alıkoyan, problemlerinize alternatif çözümler sunmak olan PAROLA ÖZEL GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM A.Ş. bu güne kadar kararlılıkla sürdürdüğü kaliteli hizmet politikasını daha ilerilere taşımak için uzman kadrosuyla ve 10 yılı aşkın iş deneyimiyle birleştirerek çalışmalarına devam etmektedir.

“Hizmette sınır yoktur” ilkesiyle hareket eden PAROLA ailesinin deneyimli ve eğitimli personelinin amacı, hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle sadece bugün değil, yarın da sizlere huzurlu güvenli bir geleceğin teminatını vermektir.

Uluslararası AND kuruluşunun Türk Akreditasyon Kurumu (TURKAK) onaylı ISO 9001:2008 kalite belgesine ve TSE belgesine sahip olan PAROLA ailesi, müşterilerinin memnuniyetinden aldığı güçle yoluna devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.