TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
302 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Şeyhli Mah. Ankara Cad. Dursun Topçu İşh. K:4 Pendik, İstanbul
  • TELEFON: 0216 378 00 55
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Osmanlı Güvenlik olarak 6 yıldan bu yana birçok kuruluşa güvenlik ve temizlik hizmetleri vermekteyiz. İşadamlarımıza, sanatçılarımıza, konser, miting ve değişik sektörlerde V.I.P. hizmet vermekteyiz.

Osmanlı Güvenlik daha etkin, daha profesyonel ve daha kapsamlı hizmet vermek amacıyla sürdürdüğü hizmet içi ve öncesi eğitime yeni bir boyut kazandırıyor. Çalışanlarımız ile sektörün önde gelen firmalarından olan kuruluşumuz bir çok projede kendini göstermiştir.

Osmanlı Güvenlik eğitime büyük önem vermektedir. Bugüne kadar çeşitli branşlarda çalışan personelimizi hizmet içi eğitimden geçirerek daha vasıflı eleman olmalarını sağlanmıştır.

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Osmanlı Güvenlik özellikle insan faktörüne büyük önem vermekte ve personel konusunda oldukça titiz ve seçici davranmaktadır. Çünkü bu sektörde, araç, gereç ve kullanacağınız teknolojinin büyük önemi vardır. Ancak asıl önemli olan bunları kullanacak insan faktörüdür. Personelimiz ne kadar deneyimli ve becerikli olursa vereceğimiz hizmet de o kadar kaliteli ve yeterli olur. İşte bu görüşümüzden hareketle eğitim faktörünün sektöre kaliteyi getireceğine inanıyoruz.

Osmanlı Güvenlik 2009 yılında kurulmuş olup, özel güvenlik hizmetleri, temizlik,üretime destek,insan kaynakları hizmetleri alanlarında, bugün dürüst yapısı ile önde gelen firmalar arasındadır. İlk kurulduğu günden bu yana aynı heyecan ve azimle hizmetlerini sürdürmektedir. Hızla değişen çağın getirdiği fırsatları hissedercesine hizmet sunabilen, kısacası değişimle uyum içinde olup, değişimi yöneten şirketler arasındadır.

Osmanlı Güvenlik yepyeni bir yüzyıla, değişimi yani hayatın ritmini şirket kültürüne taşıyarak adım attı. Değerlerimiz, vizyonumuz ve misyonumuz Osmanlı Güvenlik un yapı taşlarını oluştururken, değişime uyum sağlamak ve hep birlikte hareket edebilme kabiliyeti sürekli gündemimizde olacaktır.

Osmanlı Güvenlik ‘un yenilikçi iş anlayışı, çalışanlarına ve müşterilerine verdiği değer hep birlikte büyük adımlar atacağımıza dair inancımızı güçlendirmiştir. Değişen dünyada ‘sorumluluk ve azim’ Osmanlı Güvenlik‘in faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ortak noktalar olarak yeni yüzyıla taşınacaktır.

Günümüzde disiplinli, ahlaklı, ve güvenli adımlarla profesyonel çalışma ekibi ile her geçen gün daha da büyümektedir. Bugüne kadar elde etmiş olduğu birikim ve sorumlulukları hizmet verdiği kurumlara aktararak katkı sağlamayı, destek olmayı ilke edinmiştir. Hiçbir zaman bulunduğu durumla yetinmeyen, sürekli değişimi hedefleyerek Özel Güvenlik Hizmetleri ve Temizlik Üretime Destek İnsan Kaynakları SiteYönetimi ve İş Sağlığı Ve Güvenliği Hizmetleri alanında duyarlı bir gelişim strateji çizen ve kendini sorgulayan Osmanlı Güvenlik başarısını genç, dinamik ve deneyimli çalışanlarına borçludur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.