TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
482 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kızılsaray Mahallesi, 07040 Muratpaşa/Antalya
  • TELEFON: (0242) 344 35 05
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Personelli Güvenlik Hizmeti

OG Güvenlik oluşumunda profesyonellikten asla ödün vermemektedir.
Personel Seçme Mülakat Oryantasyon Süreçlerini profesyonellik felsefesi içerisinde sağlamaktadır.
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayan oluşumumuz personel memnuniyetini de en üst seviyede sağlamak amacı ile motivasyonu arttırıcı faaliyetlerini yürütmektedir.
İnsan Kaynakları departmanımız Seçme ve Yerleştirme süreci içerisinde aday personelleri sözlü mülakat sonrası kişisel yetenek ve algılama testlerine tabi tutarak olumlu ve başarılı görülen adayların referans ararştırmalarını tamamlayıp oryantasyon sürecine alarak istihdamını sağlamaktadır.
Seçme ve yerleştirme süreçleri çok ince detaylarla sağlanan çalışanlarımız ile memnuniyeti en yüksek çalışmaları Akdeniz Bölgesinde sağlamaktayız….

Güvenlik Danışmanlığı

Güvenlik Hizmeti mi almak istiyorsunuz?, Güvenlik Hizmetini Kendi Bünyenizde veya Farklı Bir Firmadan Satın Alma Yolu ile mi sağlamaktasınız ?
Mevcut Güvenlik Sisteminizden Memnun Değilmisiniz ? Risklerinizi Biliyormusunuz ? Kendinizi Güvende Hissediyormusunuz ?
Sarper Güvenlik Güvenlik Danışmanlığı sağladığı kurum ve kuruluşların mevcut risklerini belirler, önlemleri oluşturur raporlar, ölçme ve analiz (DRILL) ile mevcut güvenlik sisteminin başarısını denetler ve raporlar.

Para ve Kıymetli Eşya Nakli

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Para ve Kıymetli eşya nakli güzergah tespiti güzergah riskleri çıkarılmak suretiyle mevcut zırhlı araç ve ekipman eşliğinde bir noktadan diğer noktaya nakil hizmetleri şirketimizin uzman kıymetli eşya nakil ekibi tarafından sağlanmaktadır.

K-9 Köpekli Devriye

Daimi hizmet verilen veya geçici güvenlik hizmeti istenen kurum kuruluş toplantı konser spor müsabakası organizasyonun K-9 eğitimli özel yetiştirilmiş köpeklerle emniyet tedbirleri özel eğitimciler refakatında ve güvenlik uzmanı refkatında alınır, bomba ve şüpheli paket
aramalrı eğitimli köpekler tarafından sağlanır.

Elektronik Güvenlik

Müşterierimizin istekleri doğrultusunda personelli güvenlik sağladığımız veya sağlamadığımız tüm alanların CCTV kapalı devre kamera sistemi alarm sistemi ve alarm izleme merkezince takibi kartlı geçis sistemleri yangın sistemleri konsunun uzmanı elektronik güvenlik iş
geliştirme uzmanlarımız tarafından ihtiyaca göre tespitler sağlanarak fiyatlandırılarak proje başlangıcı uzman teknik personellerimiz tarafından Projelendirilir.

Organizasyon Güvenliği

Konser, Turne, Festival,Spor müsabakaları, Özel kurum yada kişilerin düzenlediği toplantılar, Düğün, Lansman vb., tüm organizasyonlarınızda profesyonel güvenlik önlemleri. Organizasyon komitelerinin ihtiyaç duyabileceği tüm teknik ekip, ekipman ve güvenlik personeli desteğinin
verilmesi, gerekli tedbirlerin alınması ve gereklerinin uygulanması hizmetidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.