TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
824 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Varlık Mahallesi Yıldızeli Sok. No.4 06300 Yenimahalle / Ankara
  • TELEFON: 0 312 384 06 06
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Başkent Güvenlik Şirketi, gerçek ve tüzel kişilere ait kurum ve kuruluşların güvenliğini sağlamak amacıyla kurulmuş TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ genel kriterlerine uygun hizmet yeterlilik ve TS-EN-ISO 9001:2000 belgelerine sahip özel güvenlik şirketidir.

Güvenlik hizmetlerinin bir sektör olarak ticari hayatımızdaki yerini almasıyla birlikte fiziki güvenlik, elektronik güvenlik, şahıs ve alan koruması, toplantı ve konser organizasyonları üzerinde faaliyetlerimizi yoğunlaştırdık.

Kaliteyi, güveni ve çağdaş çalışma yöntemlerini her zaman ön planda tutan, güvenlik hizmetlerinin gerektirdiği disiplin ve gizlilik anlayışına göre teşkilatlanmasını oluşturan ve bütün bunlarla birlikte beraber çalışacağımız firma veya şahısların özel isteklerini de dikkate alarak kendimize özel bir güvenlik politikası belirledik. Kalite ve güven temel prensibimiz, gizlilik ve huzur düsturumuzdur.
Şirketimizin çalışma yaptığı tüm birimlerde hizmet, o hizmet koluna giren teknik ve idari çalışmayı yapacak, deneyimli personel ve uzman güvenlik görevlilerince yürütülmektedir.

Şirketimiz iş yerlerindeki çalışma düzenini, yapılacak olan işin niteliğini görev yapılan birimin iç tüzüğüne bağlı olarak yetkililerin karşılıklı görüşmesi ile belirler. Şirketimiz hizmet verilen iş yerlerinde işin konumuna göre dış ve iç güvenlik, elektronik veya fiziki güvenlik hizmeti ile birlikte işyerinin durumu ve konumuna göre hizmetin, günün 24 saati aksamaması için gereken tedbirleri alır ve uygulamaya koyar. Güvenlik hizmeti verdiğimiz işyeri sahip ve yöneticileri bilirler ki can ve mal güvenlikleri Başkent Güvenliğin garantisi altındadır. Can ve mal varlığınızın güvende olduğunu hissetmeniz, Başkent Güvenliğin onurudur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.