TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
260 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ali suavi sokak. no: 23/64 Akhan iş merkezi maltepe ankara
  • TELEFON: 0312 425 25 68
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ATK Güvenlik, özel güvenlik ve elektronik güvenlik sektöründe faaliyet göstermek üzere 1999 yılında merkezi Ankara olmak üzere kurulmuştur.

26.06.2004 tarihinde Remi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren 5188 sayılı yasa gereğince özel güvenlik şirketi, özel güvenlik eğitim kurumu ve özel güvenlik alarm merkezi kurma ve izleme izin belgelerini alarak, özel güvenlik alanında yasalara uygun şekilde hizmetlerini vermeye başlamıştır.

5188 sayılı kanun ve uygulama yönetmeliği kapsamında, özel güvenlik görevlisi ve yöneticiler yetiştirilmektedir.

ATK Güvenlik işinde uzmanlığı, güvenilirliği, dürüstlüğü, üretkenliği ve ahlaki değerleri ön planda tutan eğitici kadrosu ile kurulduğu günden bu yana, özel güvenlik eğitiminde 1. sırada yer almıştır.

Hizmet kalitesi ve başarılı eğitim politikasıyla hedeflediği noktalara ulaşmış olan ATK Güvenlik, çalışmalarını yeni gelişme ve değişimlere paralel olarak yenileyip, sürdürülebilir hale getirmiştir.

ISO 9007 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahiptir.

Faaliyet alanlarında, insan faktörünü ön planda tutarak, hizmet anlayışında bu düşünceyi temel alan ATK Güvenlik, kendisinden hizmet satın alanların menfaatlerini kendi menfaati gibi koruyup gözetmektedir. Talep edilen teknolojik beklentiler ve çağın öngördüğü hareket tarzına uygun bir şekilde sorunlara da çözüm üreterek çok yönlü hizmetler vermektedir.

Kişisel, kurumsal ve toplumsal eğitimin önemine inanan, yürüttüğü hizmetleri değerlendirip lojistik ve teknolojik imkânlarıyla yenileyen ATK Güvenlik, vermekte olduğu hizmetleri daha da ileriye götürme çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.