TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
16,631 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: DUMLUPINAR MAH. ALİBABA CAD. NO:8 PENDİK - PENDİK / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • TELEFON: 0216 471 00 03
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

Ülkemizde güvenlik sorunu her geçen gün daha da bir önem arz etmektedir. Büyüyen ekonomi, artan şehir nüfusu, etnik, kültürel ve ekonomik farklılıklar güvenlik sorununu ortaya çıkartan nedenlerden birkaç tanesi diyebiliriz. Doğal afetlerin yanı sıra sanayi casusluğu, organize suç örgütleri ve hırsızlık şebekeleriyle karşı karşıya kalınan riskleri en aza indirecek profesyonel bir güvenlik hizmetinin önemini kaçınılmaz kılıyor. Güvenlik elemanlarının varlığı yukarıda bahsedilen ve benzeri suçların oluşturacağı rizikoları en aşağı noktada tutarak aynı zamanda caydırıcı bir önem de arz ediyor.

Bir kuruluşun kendi bünyesinde oluşturacağı güvenlik hizmeti, o kuruluşa ayrı bir ek külfet yüklemektedir. Bu sebeple 5188 sayılı Kanun kapsamında faaliyet yürüten özel güvenlik kuruluşları, personel özlük hakları, yaygın denetimi ve sürekli eğitimiyle bu yükü önemli ölçüde kendi üzerine almaktadır.

Bu düşünceden hareketle ASPENDOS ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ şirketimiz oluşabilecek bütün rizikoların farkında olarak Siz Sayın müşterilerimize kaliteli ve ekonomik bir hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

ASPENDOS ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ kurumu yöneticileri ve çalışanları güvenliğin “HAVA GİBİ” olduğunu, “VARLIĞININ ÇOK FAZLA HİSSEDİLMEYECEĞİNİ” ancak “YOKLUĞUNUN BİR FELAKET” olacağını bilerek Siz Sayın müşterilerimizin günlük uğraşlarında rahatsız edilmeden, hava gibi çepe çevre sararak TAM GÜVENLİK sağlamayı kendisine amaç edinmiştir.

ASPENDOS ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ KURUMU, çalışanlarını özenle seçmesini bilir. Deneyimli yöneticileri ile çalışanının kibar, saygılı olmalarının yanı sıra uyanık ve daima tetikte olmalarını da sağlar.

ASPENDOS ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ KURUMU daima insan faktörünü ön planda tutar.

MİSYONUMUZ

ASPENDOS ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ KURUMU siz sayın müşterilerimizin can ve mal güvenliğini tam olarak sağlanması için eğitimli ve profesyonel yöneticilerimizle, nitelikli çalışanlar ve teknolojik donanımla kusursuz bir hizmet vermeyi hedefliyor ve taahhüt ediyor.

AMAÇ

İş yerinizde, sitenizde halkla ilişkiler ilkesine dayalı olarak, etkili bir güvenlik hizmetinin oluşturulması. Korunan alanın kontrol altına alınması. Ana giriş ve çıkış kapılarının ve tüm tesisin denetlenmesi. Devriye hizmetlerinin gerçekleştirilmesi.

KAPSAM

Denetim

Giriş ve çıkışların kontrolü

Hırsızlık, sabotaj ve terör amaçlı olaylara karşı caydırıcılık ve gerekli önlemleri almak

Huzur bozucu davranış sergileyenlerin korunan alandan uzaklaştırılması

Hırsızlık olaylarının önüne geçilmesi, müşterilerin uyarılması, çevre, kapılar, depo girişleri, elektronik güvenlik sistemleri v.b. yapılar kontrol altında tutularak problem oluştuğunda yönetime bilgi verilmesi

Sorumluluk alanı dahilinde yasak yerlere girişin engellenmesi

Görev yapılan işletmenin Yönetim talimatı doğrultusunda personel, ziyaretçi ve araç giriş çıkışının kontrol altında tutularak kayıt altına alınması

Yönetim talimatı doğrultusunda personelin üst aramasının yapılması

Görev yerinde hassas noktaların tespit edilerek gerekli önlemin alınması

Hassas dönemlerde ek güvenlik tedbirlerinin alınması

Yangın, sabotaj v.b. tehlikenin oluşmasında önlem alınması ve süratle yetkililere haber verilmesi

İlk yardım gerektiren hallerde ilk müdahaleyi yapmak ve zaman geçirmeden sağlık kuruluşlarına haber verilmesi

Güvenlik konusundaki gelişmelerden idarenin bilgilendirilmesi

İstenildiğinde danışmanlık hizmeti sunmak, risk analizi yaparak raporlamak

Yetkili ile birlikte yangın tahliye planı hazırlamak

Kurulmuş olan güvenlik organizasyonunu denetlemek, periyodik eğitim seminerleri vermek, performans değerlendirmesi yaparak rapor halinde sunulması

GÖREV YAPACAK PERSONELİN STANDARTLARI

5188 Sayılı Kanun kapsamında eğitim almış olanlar arasından seçilir. Çalıştığı süre içerisinde hizmeti kesintisiz ve görev tanımına uygun olarak yapar.

TECHİZATLAR

Ayakkabı, üniforma olarak yazlık ve kışlık, el feneri, düdük, projektör, ecza dolabı, yağmurluk, mont, telsiz, elektro şok cihazı, biber gazı anlaşma üzeri firmamızca karşılanır,

ASPENDOS ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ KURUMUNU TERCİH NEDENLERİNİZ

Eğitimli, işine sadık, siz sayın müşterilerimizin güvenliğini kendi güvenliği olarak kabul eden ve hiçbir fedakârlıktan çekinmeden görev yapan personelle çalışacağınızı

Kapıdan giren istisnasız herkesin güler yüzle karşılanacağını

Özel Güvenlik görevlilerinin gece ve gündüz günün her saatinde denetleneceğini

Ödediğiniz her tutarın fatura ekinde tarafınıza sunulacağını

Değişen güvenlik teknolojilerinin ve suç çeşitliliğin günü gününe takip edilerek siz sayın müşterilerimizin her daim aydınlatılacağınızın bilinmesidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR