TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
255 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: 50. Yıl Mahallesi, Münzeviler Cd., 06590 Çankaya/Ankara
  • TELEFON: 0312 316 76 76
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

BAŞKENT ANKARA’DA 1992 YILINDAN BU YANA FAALIYET GÖSTEREN ANFA GÜVENLİK HİZ. VE SİS. LTD. ŞTİ. BÜNYESINDEKI ÖZEL GÜVENLIK EĞITIM KURUMUNDA UZMAN EĞITICILERLE ÖZEL GÜVENLIK EĞITIMI VEREREK BINLERCE KIŞIYI BU ALANDA SERTIFIKA SAHIBI YAPMAKTADIR. EĞITIMIN YANI SIRA BIRÇOK KURS MEZUNUNU DA ANKARA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI’NE AIT YEŞIL ALAN, PARK, MEZARLIK, BARAJ VE GÖLLERDE GÜVENLIK HIZMETI VERMELERI IÇIN GÖREVLENDIRMEKTEDIR. GÜVENLIK YETKILILERIMIZ VE PERSONELLERIMIZ GÖREV ALANLARINDA SIZLERIN GÜVENLI VE HUZURLU BIR ORTAMDA HOŞÇA VAKIT GEÇIRMENIZE VESILE OLMANIN GURURUNU YAŞAMAKTADIR. AYRICA, ANKARA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI’NIN DÜZENLEMIŞ OLDUĞU TOPLU DÜĞÜN, SÜNNET, HALK KONSERLERI, FUARLAR VE BENZERI BIRÇOK ETKINLIKTE, GÜVENLIK HIZMETI VEREREK HUZURLU VE GÜVENLI BIR ORTAM SAĞLANMASINA KATKIDA BULUNMANIN HAKLI ÖVÜNCÜNÜ YAŞAMAKTADIR.

MİSYON

AGHS’ NIN TÜM FAALIYET ALANLARINDA TEKNOLOJI VE TECRÜBEYI BIRLEŞTIRIP ÜSTÜN GÖREV BILINCI VE EKIP RUHU ILE ÇALIŞARAK KALITELI HIZMET SUNMAKTADIR.

VİZYON

AGHS ÇALIŞANLARININ ÜSTÜN GAYRET, FEDAKARLIK VE EKIP RUHUNA UYGUN ÇALIŞMASI SONUCUNDA, HIZMETTE MÜKKEMMELIYETI SAĞLAYARAK, REKABET GÜCÜNÜ ARTTIRAN, SÜREKLI GELIŞEN KALITESI ILE MÜŞTERI MEMNUNIYETINI ÜST SEVIYEYE ÇIKARAN BIR ŞIRKET OLMAKTIR.

KALİTE POLİTİKASI

AGHS’ NIN VERDIĞI TÜM HIZMETLERDE KOŞULSUZ MÜŞTERI MEMNUNIYETINE ODAKLANILMAKTA, HIZMETTE ETKINLIK, VERIMLILIK, MÜKKEMMELLIYET VE ÜSTÜN KALITE ANLAYIŞI ESAS ALINMAKTA, ÇALIŞANLARIN MORAL VE MOTIVASYONLARININ ARTTIRILARAK SISTEM VE HIZMETTE YAPILACAK HER TÜRLÜ DEĞIŞIM, IYILEŞTIRME VE GELIŞIMDE KATKILARININ ALINMASINA ÖNEM VERILMEKTEDIR.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.