TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
113 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Göztepe Mahallesi Atatürk Caddesi No:10 K:1 Anadolu Hisarı - BEYKOZ / İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 465 88 46
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2000′ li yıllar, tüm dünya ülkeleri için,teknoloji ve bilginin doruğa ulaştığı, yepyeni bir yüzyıl anlamına geliyordu.Yeni çağın toplumuna hizmet veren sektör açısından bu tarih, dev bir adımın başlangıcıydı. Çünkü bir grup profesyonel insan, güçlerinin odağını oluşturan deneyimleri ve farklı bakış açılarıyla, hizmet sektöründe “Çağdaşlığın Adresi’ni oluşturmaya hazırlanıyordu.Aynı yıllarda, temeller “Adres Güvenlik” adı üzerine atılmaya başlandı.

Başarı basamaklarını kararlı adımlarla çıkmak için, ellerinde yüksek eğitim ve kültür seviyeleri, akıllarında onları liderliğe taşıyacak projeleri ve geleceğe olan inançları vardı.Zamanlarını, hayatınıza daha çok vakit ayırabilmeniz için 24 saat çalışmaya adadılar.

Bugün, Adres Güvenlik’ in genç ekibi, profesyonel yöneticileri liderliğinde yaptıkları her işe, içlerindeki dinamizmi katıp çalışarak, seçkin müşteri kitlelerini hızla genişletiyorlar. Adres Güvenlik’ te yapılan herşey, beklentilerinizin modern yollarla karşılanması için düşünülüyor. Tüm hedefler, daha güvenli mekanlarda yaşayabilmeniz adına belirleniyor.Verilen hizmetler, yaşam kalitenizi yükseltebilmek, başarınıza başarı katabilmek üzere sürdürülüyor. Adres Güvenlik, memnuniyetiniz sayesinde güçlenmeye devam ediyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.