TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
111 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Nüzhetiye caddesi Muradiye bayırı sokak No 13-4 Beşiktaş / İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 683 41 88
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ADA VİP Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri ve ADA VİP Bina Tesis Yönetim Danışmanlık şirketlerimiz , konusunun uzmanı özel güvenlik firmalarında yıllarca görev yapmış, bunun yanı sıra bina tesis yönetimi konusunda uzmanlaşmış sektörün büyük firmalarında üst düzey yöneticilik kademelerinde yıllarca görev almış profesyoneller tarafından kurulmuştur.

MİSYONUMUZ
Önceliğimiz olan can ve mal güvenliği konusunda emniyeti sağlayıp , mutlu ve huzurlu kaliteli yaşam alanları oluşturmak için, sektördeki gelişmeleri yakından takip edip, en son teknolojik ekipmanları kullanarak, personellerini yasal ve projeye özgü eğitimlerden geçirip müşteri memnuniyetini beklenenden daha yukarı çekerek hizmet vermektir. Tepkilerinize maksimum seviyede duyarlı ve en hızlı reaksiyonu anında gösterebilecek kaliteli personeli ile ADA VİP Grup güvenlik değerlerinize saygılı bir firma olarak sizi ve tesisinizi en güzel şekilde korumayı ve işletme hizmetlerinizde kalifiye eleman tedariğini taahhüt etmektedir.
Üzerimize aldığımız bu büyük sorumluluğun farkında olan firmamız kendisini geliştirmeye açık olan bu yapısı ile temel değer olarak insanı kabul etmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.