TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
113 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Seyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 6. Yol Galaksi - 1 İş Merkezi Kat: 7 No: 114 Zeytinburnu - İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212 665 69 24
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

11 NİSAN Özel Güvenlik, 2009 yılında kurulmuş olup, özel güvenlik hizmetleri departmanında, bugün Türkiye’nin en önde gelen firmaları arasındadır. İlk kurulduğu gün ki gibi heyecanını sürdürmektedir. Hızla değişen çağın getirdiği fırsatları hissedercesine hizmet sunabilen, kısacası değişimle uyum içinde olup,  değişimi yöneten şirketler arasındadır.
11 NİSAN Özel Güvenlik, yepyeni bir yüzyıla, değişimi yani hayatın ritmini şirket kültürüne taşıyarak adım attı. Değerlerimiz,  vizyonumuz ve misyonumuz 11 NİSAN’nın yapı taşlarını oluştururken, değişime uyum sağlamak ve hep birlikte hareket edebilme kabiliyeti sürekli gündemimizde olacaktır.

11 NİSAN Özel Güvenlik,, yenilikçi iş anlayışı, çalışanlarına ve müşterilerine verdiği değer hep birlikte büyük adımlar atacağımıza dair inancımızı güçlendiriyor.  Değişen dünyada ‘sorumluluk ve tutku’ 11 NİSAN’nın faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ortak noktalar olarak yeni yüzyıla taşınacaktır.
Günümüz Türkiye’sinde emin adımlarla çok hızlı bir şekilde büyümekte, batı kültürünün iş disiplini ve ahlakı, doğu kültürünün esnekliğinde ve sıcaklığına sahiptir. Bugüne kadar elde etmiş olduğu birikimi, sorumluluğu çerçevesinde müşterilerine aktararak katkı sağlamayı, destek olmayı ilke edinmiştir.
Hiçbir zaman bulunduğu durumla yetinmeyen, sürekli değişimi hedefleyerek Özel Güvenlik Hizmetleri alanında duyarlı bir gelişim strateji çizen ve kendini sorgulayan 11 NİSAN, başarısını genç, dinamik ve deneyimli çalışanlarına borçludur.

Kim olduğumuzu, ne yaptığımızı, misyonumuzu,  tüm bunları yapma tarzımızı kısacası kendi kültürümüzü zihinlere taşır, varlığımızın kalıcı olması için çalışırız.
11 NİSAN Özel Güvenlik,, bu yüzden açık ve etkin iletişime çok önem vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.